метизная компания

Сумська тенісистка здобула перемогу на турнірі в Канаді

Спорт | 20:58, 8.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Єлизавета Довгопол стала кращою у парному розряді на змаганнях у Монреалі.

Вихованка сумського тенісу Єлизавета Довгопол, яка через повномасштабну війну виїхала до Канади, продовжує демонструвати високі результати на міжнародній арені. З 4 по 7 травня у Монреалі проходив престижний турнір серії ITF J100 Ile des Soeurs, де спортсменка здобула чергові нагороди.

За підсумками змагань вона стала переможницею у парному розряді із американкою Аріаною Морріс. Вони виграли чотири матчі, виборовши золоту медаль. Окрім тріумфу в парі, Єлизавета показала достойний результат і в одиночній сітці, дійшовши до стадії півфіналу, маючи три перемоги і одну поразку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: