Сумська «Вікторія» програла останній матч сезону
Поділитися в
Копіювати посилання

1 червня відбулися матчі останнього 30-го туру чемпіонату України з футболу в першій лізі.
Сумська «Вікторія» у Львові грала проти ФК «Фенікс-Маріуполь». Перед матчем «маріупольці» посідали 11-те місце в турнірній таблиці із 33 очками. «Вікторія» перебувала на 8-му місці із 36 очками.
На початку матчу номінальні господарі забили двічі: забили Владсилав Сидоренко (14 хвилина) та Павло Оріховський (18). Не дивлячись на всі зусилля сум’ян, рахунок так і залишився 2:0 на користь «Фенікса-Маріуполь», який обійшов наших у турнірній таблиці. А «Вікторія» опустилася взагалі на 10-те місце. Це найгірший результат за всі роки виступів сумської команди у першій лізі (раніше були 7-ме та 9-те місце).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!