Сумські атлети відзначилися на командному чемпіонаті України

Спорт | 21:57, 18.08.2020

15-16 серпня в Луцьку проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики.

Про це повідомляє Sportclub.

На ньому Сумщину представляли 23 атлети. У спортивній ходьбі на 5000 м у нас дві медалі – Ігор Главан переміг з результатом 19:23,88, другим був наш Олег Свистун, який поступився старшому товаришу по команді 2 секундами.

У бігу на 400 м у хлопців не було рівних нашому Олександру Погорілко, який переміг з особистим рекордом – 46,98 с.

В естафеті 4х100 м Андрій Волинець, Ярослав Демченко, Олексій Сергієнко і Володимир Супрун поступилися лише миколаївським спринтерами, подолавши дистанцію за 41.20 сек. А наступного дня сумська естафета виявилася кращою у 4х400 м – Євген Швець, Костянтин Ожийов, Ярослав Демченко і Олександр Погорілко привезли своїм суперникам на фініші вісім секунд.

У командному заліку в спринті Сумщина посіла 4-е місце, серед молоді – 2-е, у видах на витривалість – 9-е, серед молоді – 13-е, у метаннях – 14-е.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!