Сумські баскетболісти ще з одним “сріблом” Кубку України

Спорт | 22:27, 6.03.2023

У Києві відбувся третій етап Кубку України 3х3 серед дорослих, – інформує Sportclub.

У чоловіків переможцем стала команда “Київ-Баскет”, за яку зіграв студент СумДУ Лєв Кошеватський. У фіналі вони з рахунком 21:16 переграли ЗСО-СумДУ, за яку зіграли Ігор Іван Філоненко, Олексій Гончаров, Максим Михайлов та Ігор Стародуб.

MVP у чоловіків став Лєв Кошеватський.

Нагадаємо: напередодні у турнірі серед спортсменів до 23 років також тріумфував “Київ-Баскет”, за який феєрив Лєв Кошеватський. А другими стали сумчани.

У жіночій частині третеє місце здобула команда ЗСО-СумДУ у складі Влади Фенько, Вікторії Колесник, Вікторії Майбороди та Юлії Євтушенко.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!