Сумські баскетболісти взяли реванш у Кам’янському

Спорт | 22:33, 2.11.2020

1 листопада у 3-му турі чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі у Кам’янському зустрічалися «Прометей-2» і «СумДУ», – інформує Sportclub.

Від початку гри вперед вирвалися господарі, але гості змогли наздогнати їх до великої перерви, а потім вийшли вперед. В останньому періоді «Прометей-2» майже наздогнав наших, але перемога все ж була за сумчанами 81:83 (26-19, 10-19, 20-29, 25-16).

Кращими у складі «СумДУ» були: Ігор Юркевічус – 17 очок + 5 підбирань, Ігор Стародуб – 16 очок + 5 передач + 4 перехоплення, Григорій Алтухов – 13 очок + 6 передач, Віталій Ігнатченко – 11 очок + 7 підбирань, Євген Бречко – 10 очок + 7 підбирань.

Після 4 ігор у сумчан 2 перемоги, 2 поразки і 5-е місце в групі 1.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!