метизная компания

Сумські динамівці здобули медалі на чемпіонатах України з хокею на траві

Спорт | 18:23, 18.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вихованці сумської СДЮШОР «Динамо» відзначилися одразу на двох чемпіонатах України з хокею на траві, які проходили 14-17 травня.

Дівчата до 12 років змагалися у Борисполі й здобули золото та срібло. Підсумкові місця:

1 місце — «Динамо»-2 (тренер Наталія Кукарина)
2 місце — «Динамо»-1 (тренери Олена Свистюр та Інна Бондаренко)

3 місце — «Колосок» БориспільСеред індивідуальних нагород: кращий гравець чемпіонату — Варвара Бірюкович, кращий бомбардир — Софія Сорбат, кращий нападник — Ксенія Бондаренко, кращий захисник — Марія Хоменко.

Хлопці до 14 років змагалися у Вінниці серед 12 команд і завоювали бронзу. Підопічні тренера Діани Тагієвої провели сім матчів — поступилися лише майбутнім чемпіонам із калинівського «Авангарду» (0:5) та вінницькому ХК за булітами (1:1, 1:2), решту виграли.

Підсумкові місця:

1 місце — Калинівська ДЮСШ «Авангард-1»
2 місце — ОСДЮСШОР «Олімпія-1» (Вінницька область)
3 місце — СДЮШОР «Динамо» (Сумська область)
4 місце — ХК «Вінниця» МДЮСШ №1
5 місце — КДЮСШ «Барса» (Шостка)

Прохора Осадчого визнали кращим нападником чемпіонату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: