СумБуд

Сумські фігуристи готуються до чемпіонату України (ВІДЕО)

Спорт | 12:45, 2.05.2019

Сумські фігуристи готуються на чемпіонат України з фігурного катання на роликових ковзанах. Цими змаганнями вони закриють сезон. З останнього ж турніру у Франції сумчани привезли п’ять нагород.

Шестирічна Єва Гейнович у Франції змагалась у категорії до 9 років. Зі своєю програмою «Світлячок» отримала медаль за «приз глядацьких симпатій».

Наймолодша з сумчанок – Кароліна Недбай . Тренується трохи більше року. Фігуристка стала кращою серед 12-ти суперниць у своїй категорії.

Усього Україну у Тулузі представили вісім спортсменів. З них шість сумських фігуристів. Вони змагались у 2, 3 та 4 дивізіоні. В останньому, у категорії «кадет» перемогла сумчанка – Анжела Линник.

Третє «золото» для Сум виборола Алла Полуляшенко. Тренується спортсменка три роки.

З п’яти нагород сумські фігуристи також вибороли дві «бронзи».