Сумські футзалісти програли рівненським

Спорт | 21:03, 22.12.2019

Сьогодні, 22 грудня, в Сумах пройшла гра 12-го туру чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі.

Сумський «FoodCentre-СумДУ» приймав «Кардинал-Рівне», – інформує Sportclub.

Вже на 3-й хвилині рахунок відкрили гості, – відзначився Олександр Басич, через хвилину Андрій Бурдюк забив м’яч у відповідь. На 14-й і 17-й забивали рівненці: Ігор Салтанов і Роман Горпинич. На 18-й Віталій Радченко відквитав ще один м’яч. А в другому таймі, незважаючи на велику кількість моментів, голів глядачі більше не побачили.

У підсумку 2:3 – 7-а поразка сумчан в 10 матчах. У них, як і раніше, 5 очок і восьме місце.

Решта матчів туру:

«Енергія» (Львів) – «ХІТ» (Київ) 0:3

«Сокіл» (Хмельницький) – «Епіцентр К-Авангард» (Одеса) 0:0

«Продексім» (Херсон) – «Ураган» (Івано-Франківськ) 4:1

Після 12 турів лідирує «Продексім» – 31 очок в 11 матчах, далі – «ХІТ» – 24 (11), «Ураган» – 22 (10).

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!