СумБуд

Сумські футзалісти програли у Львові

Спорт | 21:57, 21.08.2020

Сьогодні, 21 серпня, стартував новий сезон в Екстра-лізі, – інформує Sportclub.

У Львові зустрілися 6-а і 7-а команди попереднього сезону – місцева “Енергія”  і “FoodCentre-Sumy”.

Сумчани відкрили рахунок на 11-й хвилині завдяки вдалому розіграшу аута, коли м’яч залетів у ворота від захисника хазяїв. Зрівняти рахунок львів’яни змогли лише наприкінці тайму на 19-й хвилині – Олег Легендзевич. Вже у другому таймі він вивів свою команду вперед. На 31-й хвилині Тарас Кузь збільшує перевагу “Енергії”. 3 хвилини потому другий гол за сумчан забив Віталій Катеринін. Тут же львів’яни забили 4-й гол – Юрій Когут, а на 38-й рахунок вже 5:2 – Мар’ян Пелех. На останній хвилині остаточний рахунок встановив Андрій Цілик – 5:3.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!