Сумські футзалісти програли у столиці

Спорт | 20:04, 11.01.2020

Сьогодні, 11 січня, пройшли ігри 13-го туру чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі.

Про це інформує Sportclub.

Сумська команда «FoodCentre-СумДУ» грала проти київського «ХІТа». Результат передбачуваний, адже зустрілися команди з різних полюсів турнірної таблиі – друга проти восьмої (з дев’яти).

Вже на другій хвилині рахунок відкрив сумчанин Роман Зеленський, щоправда, у свої ворота. На 4-й хвилині Віталій Катеринін зрівняв рахунок. Наступний гол глядачі побачили наприкінці тайму: на 17-й хвилині відзначився Олександр Корнійчук, за хвилину потому – Педяш.

У другому таймі дублем відзначився Олександр Школьний (24 і 28 хвилини). Лише на 36-й хвилині Арсеній Гурєєв забив другий м’яч сумської команди. Однак на 40-й хвилині Євген Сірий поставив крапку в цьому матчі 6:2.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!