Сумські футзалісти у контрольному матчі перемогли «Технологію»

Спорт | 21:27, 13.01.2021

АФФК “Суми” у рамках підготовки до першого матчу 1/8 фіналу Кубку України проти київського “Eldorado” провели контрольний матч проти команди Вищої ліги чемпіонату АФС – “Технології”, – повідомляє АФС.

Гра завершилася перемогою команди Івана Скіцка – 5:2. Хет-трик на рахунку Андрія Цілика, по м’ячу забили Денис Зеленкевич та Дмитро Ігумнов.

“Суми” (перший тайм): Сітнер (Пєтухов) – Зеленський, Зеленкевич, Ессаргіні, Катеринін, Острога, Цілик, Кефа, Фетько.

“Суми” (другий тайм): Пєтухов (Балухта) – Ессаргіні, Зеленкевич, Гурєєв, Власенко, Ігумнов, Фетько, Дрога, Сметаненко.

Матч Кубку України відбудеться цієї суботи у Сумах. Початок гри – о 13 годині. Нагадаємо, у зв’язку з карантинними обмеженнями зустріч пройде без глядачів.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!