Сумські футзалісти виграли у Львові

Спорт | 19:56, 5.11.2021

Сьогодні, 5 листопада, стартував 10 тур чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі, – повідомляє Sportclub.

АФФК «Суми» у Львові грав проти місцевої «Енергії». Матч сусідів по турнірній таблиці розпочався з голу господарів: вже на 2-й хвилині рахунок відкрив Мар’ян Пелех. На 9-й Василь Кефа зрівняв, а за 3 хвилини Дмитро Ігумнов вивів гостей уперед. Минуло ще три хвилини, і львів’яни зрівняли – Тарас Кузь. Але на останній хвилині тайму наші знову попереду – Олександр Сметаненко.

У середині другого тайму рахунок став 2:4 – Едуард Нагорний. За хвилину Віталій Ковальчук знову скоротив до мінімуму, але на 35-й хвилині крапку поставив наш воротар Євген Балухта, забивши у порожні ворота, коли господарі почали грати у п’ять польових гравців. У обох команд було ще 5 хвилин, щоб відзначитися, але рахунок так і залишився 3:5.

АФФК «Суми» здобув третю перемогу та з 9 очками у 9 іграх залишився на 7-му місці.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!