Сумські гандболістки програли рівнянкам
Поділитися в
Копіювати посилання

У Сумах триває другий тур чемпіонату України з гандболу жіночій вищій лізі.
18 листопада сумська команда “Суми-У” грала проти “Рівне-ДЮСШ №4”. На жаль, гості буди сильнішими 21:32. Кращими у наших були: Ізабелла Балан — 7, Вікторія Ткаченко — 6, Поліна Чернієнко — 5…
Інший матч туру не відбувся через неприбуття команди «ЗУНУ-Енерго -ШВСМ» з Тернополя. Команда «Дніпро-ДЮСШ № 1» з Кам’янського отримала технічну перемогу 10:0.
Сьогодні сумчанки також будуть з технічною перемогою. У них буде 6 очок і третє місце.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!