метизная компания

Сумські гандболістки програли рівнянкам

Спорт | 13:35, 19.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах триває другий тур чемпіонату України з гандболу жіночій вищій лізі.

18 листопада сумська команда “Суми-У” грала проти “Рівне-ДЮСШ №4”. На жаль, гості буди сильнішими 21:32. Кращими у наших були: Ізабелла Балан — 7, Вікторія Ткаченко — 6, Поліна Чернієнко — 5…

Інший матч туру не відбувся через неприбуття команди «ЗУНУ-Енерго -ШВСМ» з Тернополя. Команда «Дніпро-ДЮСШ № 1» з Кам’янського отримала технічну перемогу 10:0.

Сьогодні сумчанки також будуть з технічною перемогою. У них буде 6 очок і третє місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: