метизная компания

Сумські гандболісти завершили чемпіонат на переможній ноті

Спорт | 17:55, 10.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

ГК «СНАУ-БАРСА-Суми-У» двічі здолав суперників із Запоріжжя в останньому турі Вищої ліги.

8-9 травня у Броварах відбулися матчі заключного, 10-го туру чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Вищої ліги. Сумський клуб «СНАУ-БАРСА-Суми-У» провів два поєдинки проти запорізької ДЮСШ ім. Лагутіна.

У перший ігровий день сум’яни впевнено домінували на майданчику, перемігши з рахунком 39:24 (20:17). Найрезультативнішим гравцем став Юрій Прокопенко, який закинув 9 м’ячів. 8 додав Ілля Жовба. Друга зустріч видалася значно напруженішою: програючи після першого тайму 9:14, наші змогли перехопити ініціативу наприкінці гри та вирвали перемогу з рахунком 29:27. Головним героєм цього матчу став Олег Бордунов, на рахунку якого 11 голів.

За результатами сезону «СНАУ-БАРСА-Суми-У» посіла четверту сходинку турнірної таблиці із 12 очками (4 перемоги у 16 матчах). Інша сумська команда — «RGM Group-СумДУ-КДЮСШ «Суми» — завершила чемпіонат із бронзовими нагородами, посівши почесне третє місце – 30 очок. Переможцем Вищої ліги став харківський клуб «Харків» (42 очка), який в останньому турі двічі переграв срібного призера Збірну Одеської області (36 очок) – 32:30 та 29:26.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: