метизная компания

Сумські гімнасти відзначились у Словенії

Спорт | 18:17, 2.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У словенському м. Копер з 28 по 31 травня відбувся етап Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики.

На цих змаганнях студент СумДПУ Богдан Супрун здобув перемогу у вправах на кільцях. Він став кращим з результатом 13,600. Також він змагався у фіналах у вільних вправах, де посів у підсумку 7-ме місце (12,833), та в опорному стрибку, де був восьмим (12,866)

Вихованець КДЮСШ «Суми» Єгор Перепьолкін у вправі на брусах посів третє місце – 13,300 балів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: