метизная компания

Сумські хокеїстки посіли третє місце в єврокубку

Спорт | 20:24, 26.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

22-25 травня віце-чемпіон України, команда ІФК СумДПУ з хокею на траві взяла участь  у європейському турнірі EuroHockey Club Challenge I (четвертий за силою дивізіон).

Наші хокеїстки здобули три перемоги у груповому етапі, впевнено здолавши суперниць з Польщі та Данії:

Copenhagen HC (DEN) 6:1

KS Hokej Start Brzeziny (POL) 1:0

Orient Lyngby (DEN) 3:1

Проте у  напруженому поєдинку за перше місце турніру із другої командою іншої групи наші дівчата поступилися хорватському клубу «HAHK Mladost» з мінімальним рахунком 0:1.

У підсумку – третє місце. Іншим переможцем стала валійська команда Penarth LHC, яка обіграла полячок 3:2.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: