Сумські хокеїстки посіли третє місце в єврокубку
Поділитися в
Копіювати посилання

22-25 травня віце-чемпіон України, команда ІФК СумДПУ з хокею на траві взяла участь у європейському турнірі EuroHockey Club Challenge I (четвертий за силою дивізіон).
Наші хокеїстки здобули три перемоги у груповому етапі, впевнено здолавши суперниць з Польщі та Данії:
Copenhagen HC (DEN) 6:1
KS Hokej Start Brzeziny (POL) 1:0
Orient Lyngby (DEN) 3:1
Проте у напруженому поєдинку за перше місце турніру із другої командою іншої групи наші дівчата поступилися хорватському клубу «HAHK Mladost» з мінімальним рахунком 0:1.
У підсумку – третє місце. Іншим переможцем стала валійська команда Penarth LHC, яка обіграла полячок 3:2.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!