Сумські хокеїстки виграли міжнародний турнір у Німеччині
Спорт | 18:09, 19.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Сьогодні, 19 листопада, завершився традиційний турнір з індорхокею Pokal der Messestadt Leipzig.
У змаганнях бере участь збірна України, повністю складена з вихованок сумського хокею.
Після перемоги над АТВ Лейпциг 6:3 і поразки від ТГ Хемфельд 2:3 у перший день сьогодні сумчанки виграли у півфіналі Айнтрахт Брауншвейг 4:0, а у вирішальній грі були сильнішими за Кліппер Гамбург 6:1.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!