метизная компания

Сумські кікбоксери вибороли нагороди на всеукраїнських змаганнях у Кам’янці-Подільському

Спорт | 19:22, 13.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Чотири медалі здобули вихованці сумської спортивної школи на турнірі пам’яті Романа Головатюка.

У Кам’янці-Подільському пройшли всеукраїнські змагання з кікбоксингу WAKO. Турнір був присвячений пам’яті Романа Головатюка та загиблих спортсменів-співвітчизників.

Серед вихованців Сумської КДЮСШ єдиноборств найкращий результат продемонстрував Ростислав Зайченко, який став переможцем у розділі «фул». Срібні медалі здобули Вероніка Шинкевич ( «лоу») та Андрій Симоненко («фул»). Бронзову нагороду виборов Константин Велиховський.

Бійців підготували тренери Олександр Вдовенко та Микола Коренев, повідомили в спортшколі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: