Сумські легкоатлети відзначилися на чемпіонаті України
Поділитися в
Копіювати посилання

Вихідними Львів приймав командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.
Змагання обʼєднали 577 атлетів й атлеток із 23 регіонів України. Серед них було 25 спортсменів з Сумщини, які здобули 4 медалі:
1 – Аріна Ігнатенко в потрійному стрибку – 11,89 м;
2 – Іван Скріннік в спортивній ходьбі на 5000 м – 24:00,89;
3 – Валерія Баранова в бігу на 100 м з бар’єрами – 14,12 с;
3 – Ксенія Нечипоренко в бігу на 400 м з бар’єрами – 1:14,68.
У загальнокомандному заліку збірна Сумщини посіла 12-те місце.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!