Сумські легкоатлети здобули медалі на Всеукраїнських змаганнях у Луцьку
Поділитися в
Копіювати посилання

Луцьк приймав Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «День спринтера», у яких взяли участь провідні атлети й атлетки національної збірної команди України.
На цих стартах успішно виступили представники Сумщини.
Сум’янка Діана Гончаренко розпочала літній сезон перемогою на стометрівці із результатом 11,50 с. Серед чоловіків на дистанції 100 м найшвидшим став Ілля Попов, який продемонстрував час 10,49 с. Сум’янин Михайло Ковш перетнув фінішну лінію другим із результатом 10,57 с, зумівши при цьому оновити свій персональний рекорд, повідомляє ФЛАУ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!