метизная компания

Сумські лучники гідно показали себе на чемпіонаті України

Події, Спорт | 16:37, 21.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Чернівцях пройшов чемпіонат України зі стрільби з лука серед кадетів. Спочатку змагались в індивідуальних видах. Серед кадетів Богдан Ільїн посів друге місце, поступившись спортсмену з Рівного – 2:6, а Іван Рашевський у наднапруженій боротьбі узяв бронзу – 5:5 (9+:9).

Серед кадеток Дар’я Коваль здобула золото, вигравши з рахунком 6:0 у харків”янки.

У командних змаганнях Богдан Ільїн, Артем Батраченко та Іван Рашевський стали чемпіонами, здолавши збірну Харківської області з рахунком 6:0. 3-є місце посіла команда кадеток (Дарʼя Коваль, Лариса Мусієнко, Вікторія Хочина

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: