метизная компания

Сумські лучники відзначилися на командному чемпіонаті України

Спорт | 11:39, 10.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Чернівцях завершився командний чемпіонат України зі стрільби з лука.

У змаганнях взяли участь 188 провідних лучників України. Спортсмени із Сум здобули чотири нагороди різного ґатунку:

1 місце — Олексій Гунбін, Владислав Лісняк та Іван Рашевський (чоловіча команда Сумської ШВСМ).

1 місце — Ірина Хочіна та Олексій Гунбін (мікст, ШВСМ).

3 місце — Іван Рашевський

3 місце — Дар’я Коваль (виступає за Львівщину).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: