Сумські лучники виступили на чемпіонаті світу

Спорт | 20:02, 14.06.2019

Сьогодні, 14 червня в голландському Хертогенбоше завершується чемпіонат світу зі стрільби з лука.

Поки визначаються переможці та призери в півфіналах і фіналах, українські лучники вже завершили свої виступи. У складі збірної України виступали сумчанин Олексій Гунбін, а також студентки СумДПУ ім. А.С.Макаренко Анастасія Павлова та Лідія Січенікова, пише sportclub.sumy.ua.

Олексій в індивідуальних стрільбах, показавши 28-й результат у кваліфікації, програв в першому раунді олімпійського раунду, поступившись тайського спортсмену – в результаті він 57-й. У команді він разом з Віктором Рубаном та Юрієм Гавелко був 9-м. Кращим серед трійки наших чоловіків став Юрій Гавелко – 33-е місце.

Анастасія Павлова показала 9-й результат, дійшовши до 1/8 фіналу. Лідія Січенікова стала 33-ю. У команді вони разом з Веронікою Марченко дійшли до ? фіналу, де поступилися китаянкам. Однак потрапляння до вісімки найсильніших відкрило для наших дівчат шлях на Олімпійські ігри, вони з ліцензією на Токіо-2020.

Ну і в міксті Олексій Гунбін з Лідією Січенікова стали п’ятими, програвши в ? фіналу господарям чемпіонату.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!