Сумські правоохоронці змагалися за першість у міні-футболі

Спорт | 18:04, 15.09.2022

Сьогодні були зіграні ігри чемпіонату Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з футзалу за програмою змагань «Динаміада-2022».

У змаганнях брали участь команди: працівників поліції, військовослужбовців, працівників та службовців правоохоронних органів, а також рятувальних служб.

За результатами зіграних ігор команди посіли наступні місця:

У номінації «Кращий голкіпер чемпіонату переміг Пахомов Станіслав, який грав у команді п’ятого прикордонного загону.

Третє місце посіла команда Головного управління в Сумській області. Титул кращого гравця команди отримав Олександр Єлшанський.

Друге місце посіла команда військової частини 2276 міста Охтирка Національної гвардії України. У спеціальній номінації «Найдосвідченіший гравець чемпіонату» нагороджений Кількінов Ігор.

Переможцем чемпіонату Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з футзалу серед команд 1 групи за програмою змагань «Динаміада-2022» стала команда військової частини 3022 міста Шостка Національної гвардії України.

Церемонію нагородження проводив перший заступник голови Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України Микола Шаховський. Він привітав усіх учасників команд, вручив нагороди, а саме вимпели та грамоти.

Кубок до наступного року зберігатиметься на почесному місці в приміщенні ФСТ «Динамо».

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!