ГазЗбут
СумБуд

Сумські самбісти стали кращими в Україні

Спорт | 19:30, 2.06.2019

Сьогодні, 2 червня, в Кароліно-Бугазі (Одеська обл.) Завершився чемпіонат України самбо серед юнаків та дівчат.

У змаганнях брали участь близько 600 спортсменів з 19 регіонів. Представники Сумщини вибороли на турнірі 16 медалей.

Чемпіонами стали: Маргарита Мирошниченко (34 кг), Ангеліна Мандрика (47 кг), Вікторія Федосік (59 кг), Єгор Колодяжний (32 кг), Семен Єгоров (50 кг).

Срібними призерами: Марія Васюта (47 кг), Софія Верьовка (59 кг), Володимир Головач (35 кг), Іван Чернишенко (65 кг), Ростислав литовців (+71 кг).

Бронзовими: Єлизавета Драновський (34 кг), Мілена Кухар (43 кг), Дмитро Меша (38 кг), Богдан Рогальський (46 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Сумщини зайняла другий місце, поступившись тільки киянам.

Крім того, в боротьбі «стінка на стінку» наші дівчата стали третіми, а юнаки – першими.