Сумські софтболістки лідирують у Вищій лізі після стартового туру
Поділитися в
Копіювати посилання

Дівчата з «КДЮСШ Україна-Ravens» розпочали національний чемпіонат у Кропивницькому.
З 8 по 10 травня у Кропивницькому пройшли матчі першого туру чемпіонату України з софтболу серед команд Вищої ліги. Сумська команда «КДЮСШ Україна-Ravens» здобула чотири перемоги у шести матчах. Команда обмінялася перемогами зі збірною Києва-2 7:6 і 9:10 та господарками поля «ОСДЮСШОР-2» 10:3 і 10:12, та двічі переграла представниць Донецької області – команду «East Side» – 10:2 та 16:6.
За підсумками першого туру «КДЮСШ Україна-Ravens» йде на першому місці турнірній таблиці, маючи 10 очок, стільки ж у киянок.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!