Сумські софтболістки стартували в чемпіонаті України серед кадеток
Поділитися в
Копіювати посилання

З 22 по 24 травня в місті Кропивницький проходили ігри чемпіонату України з софтболу серед кадеток (до 15 років).
У змаганнях взяла участь сумська команда КДЮСШ «Україна»-«Ravens», яка провела серію напружених поєдинків проти команд із різних куточків країни.
У перший ігровий день наші дівчата святкували подвійний успіх, спочатку здолавши збірну Рівненської області з рахунком 6:4, а згодом упевнено перегравши софтболісток із Донеччини — 11:4. Наступного дня сум’янки поступилися збірній міста Києва з рахунком 3:6. Проте вже у заключний день змагань наші дівчата зуміли мінімально здолати потужну команду Кіровоградської області з рахунком 2:1, завершивши тур на мажорній ноті. Нині вони другі в турнірній таблиці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!