СумБуд

Сумські тхеквондисти відзначилися в столиці

Спорт | 20:00, 27.05.2019

24-25 травня в Києві пройшов відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТ «Desantnik cup».

Участь в змаганнях брало близько 500 спортсменів з 14 регіонів України. Від сумського спортивного клубу «Зірки Олімпу» боролися за перемогу 13 спортсменів, пише sportclub.sumy.ua.

За підсумками турніру серед регіонів сумчани посіли 3-тє місце. Вихованці Олександра Хоменка здобули 9 медалей: 5 золотих і 4 срібні.

Перше місце: Захаркін Макар, Павленко Аліса, Мяснянкіна Єлизавета, Нефедова Варвара, Белаш Максим. Друге місце: Кренциглов Дмитро, Борц-Шечков Гліб, Марченко Ярослав, Кривошей Валерія.

Кращою спортсменкою турніру в своїй віковій категорії стала Павленко Аліса, набравши найбільшу кількість балів.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!