СумБуд

Сумський футзаліст забив дубль за збірну

Спорт | 21:00, 10.11.2020

Сьогодні, 10 листопада, у Дебрецені пройшов другий товариський матч між збірними Угорщини і України з футзалу.

Про це повідомляє Sportclub.

Вже на першій хвилині рахунок відкрив вихованець сумського футзалу Микола Білоцерківець, який грає за чемпіона України херсонський “Продексім”. На 3-й хвилині угорці зрівняли рахунок, а на 14-й вийшли вперед. На початку другого тайму українці забили двічі: Михайло Зварич на 22-й і Микола Білоцерківець на 23-й хвилині. На 28-й хазяї знову зрівняли, але на 33-й Михайло Зварич ставить переможну крапку 3:4.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!