Сумський гімнаст здобув перемогу на чемпіонаті України
Поділитися в
Копіювати посилання

В Івано-Франківську на всеукраїнських змаганнях золоту нагороду виборов спортсмен із Сум
Змагання з багатоборства за програмою кандидатів у майстри спорту України проходили в Івано-Франківську.
Як повідомили в КДЮСШ «Суми», сумський гімнаст Нікіта Балашов виборов перемогу на чемпіонаті України з гімнастики спортивної. До змагань чемпіона готували тренери Юрій Дурманенко, Дмитро Балашов та Сергій Стебунов.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!