метизная компания

Сумський «Лідер» став срібним призером чемпіонату України

Спорт | 17:03, 26.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Коломиї відбулись вирішальні матчі чемпіонату України (U-12) серед команд Вищої ліги.

Саме заключний ігровий день визначив володарів усіх комплектів  нагород, а також титулу чемпіона України. Найкращою командою в цій віковій категорії стала роздільнянська «Вікторія», яка, завдяки перемозі над хмільницькою ДЮСШ, зберегла гандикап від сумського МФК «Лідер» і здобула золоті медалі чемпіонату.

Результати матчів:

23 травня.

«Футзал-Дніпро» (Дніпро) – «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка) – 5:0

ДЮСШ (Роздільна) – «Форвард» (Запоріжжя) – 1:5

«Вікторія» (Роздільна) – ДЮСШ (Хмільник) – 2:0

«Академія футзалу» (Житомир) – «Сокіл» (Хмельницький) – 0:3

В останньому матчі сум’яни і черкащани грали по суті за «бронзу», адже в обох команд було по 18 очок. У підсумку КДЮСШ-1 (Черкаси) – «Лідер» (Суми) – 1:1 (по пенальті – 3:4).

У турнірній таблиці у «Вікторії» 22 очка, у «Лідера» – 20, бронзовим призером стала КДЮСШ-1 із Черкас – 19…

Найкращим гравцем атакувального плану визнано нашого Івана Зюзя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: