Сумський «Лідер» став срібним призером чемпіонату України
Поділитися в
Копіювати посилання

У Коломиї відбулись вирішальні матчі чемпіонату України (U-12) серед команд Вищої ліги.
Саме заключний ігровий день визначив володарів усіх комплектів нагород, а також титулу чемпіона України. Найкращою командою в цій віковій категорії стала роздільнянська «Вікторія», яка, завдяки перемозі над хмільницькою ДЮСШ, зберегла гандикап від сумського МФК «Лідер» і здобула золоті медалі чемпіонату.
Результати матчів:
23 травня.
«Футзал-Дніпро» (Дніпро) – «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка) – 5:0
ДЮСШ (Роздільна) – «Форвард» (Запоріжжя) – 1:5
«Вікторія» (Роздільна) – ДЮСШ (Хмільник) – 2:0
«Академія футзалу» (Житомир) – «Сокіл» (Хмельницький) – 0:3
В останньому матчі сум’яни і черкащани грали по суті за «бронзу», адже в обох команд було по 18 очок. У підсумку КДЮСШ-1 (Черкаси) – «Лідер» (Суми) – 1:1 (по пенальті – 3:4).
У турнірній таблиці у «Вікторії» 22 очка, у «Лідера» – 20, бронзовим призером стала КДЮСШ-1 із Черкас – 19…
Найкращим гравцем атакувального плану визнано нашого Івана Зюзя.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!