СумБуд
SMR

Сумський прикордонний загін – чемпіон з поліатлону

Кордон, Спорт | 22:34, 1.10.2021

З 27 по 30 вересня в Одесі пройшов чемпіонат Держприкордонслужби з поліатлону. Поліатлон – сукупність видів спортивного багатоборства й включає стрільбу, плавання, біг на різні дистанції, силову гімнастику та метання гранати. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів від 25 збірних команд.

За результатами змагань в особистій першості прикордонники Східного регіонального управління показали високі результати. Дмитро Ліфінцев виборов титул чемпіона, Микола Красій посів 2-ге місце, а Сергій Ніколаєнко став кращим в номінації спортсмен-ветеран (усі Сумський прикордонний загін). Також срібні нагороди у своїх вікових категоріях здобули Валерій Коляда (Луганський прикордонний загін) та Наталя Мусієнко (Харківський прикордонний загін).

У командному заліку серед загонів перемогу виборов Сумський прикордонний загін, а серед регіональних управлінь Держприкордонслужби Східне регіональне управління посіло друге місце.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!