ГазЗбут
СумБуд

Сумський студент допоміг збірній України вийти у чвертьфінал чемпіонату Європи з футболу

Спорт | 10:32, 30.06.2021

У матчі 1/8-мої фіналу чемпіонату Європи з футболу проти збірної Швеції рахунок у складі збірної України відкрив студент Сумського державного педагогічного університету Олександр Зінченко, передає sumy.today.

Наприкінці першого тайму шведи рахунок зрівняли. У другому таймі жодна команда не забила, а у компенсований час другого екстра-тайму Зінченко навісив, а Артем Довбик забив – у підсумку 2:1 на користь збірної України яка вийшла у чвертьфінал.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!