Сумський студент виграв «срібло» на чемпіонат світу з дзюдо серед військовослужбовців

Спорт | 20:31, 1.11.2021

30-31 жовтня у столиці Франції Парижі відбувся 40-й чемпіонат світу серед військовослужбовців, – повідомляє Sportclub.

Участь у змаганнях взяли військові із 22 країн світу, серед яких 10 представників Збройних сил України. Багато дзюдоїстів є учасниками World Judo Tour, а тому рівень конкуренції на змаганнях був досить солідним. За два дні змагання скарбничка нашої команди поповнилася 4 нагородами.

У ваговій категорії до 81 кг у фінал змагань пробився студент СумДУ Геворг Манукян, проте там поступився представнику Бразилії Сесару Щимидту. Таким чином, у нашого спортсмена срібло.

Ще три бронзові нагороди здобули Бекірбек Моргоєв (до 60 кг), Ганна Бородіна (до 52 кг) та Єлизавета Литвиненко (до 78 кг).

За крок від медалі, посівши 5-і місця у своїх вагових категоріях, зупинилися студентки СумДУ Анастасія Антипіна (до 63 кг) та Наталія Чистякова (до 70 кг), а також Олексій Єршов (до 100 кг).

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!