Сумський силач – віце-чемпіон України

Спорт | 22:00, 20.05.2021

У Києві пройшов Чемпіонат України зі стронгмену. І вже стало традицією, що у ваговій категорії до 110 кг найгостріша боротьба розгортається за найвищу сходинку п’єдесталу – між дворазовим чемпіоном світу з Дніпра Віталієм Герасимовим і сумчанином Андрієм Дмитрієвим.

Про це повідомляє Ваш Шанс.

Програвши 4 очка в «Супер-Йоку», Герасимов виграв один бал у Дмитрієва у своєму улюбленому «Лог-ліфті», ще один – у «Прогулянці фермера», а ось у «Дамбл» обидва атлети показали однаковий результат. Усе вирішувалося в заключній вправі – «Таер-фліпі». І, як і в минулому році, Герасимов відіграв відставання від Андрія Дмитрієва, вирівнявши показники в загальному заліку. І, як і в 2020-му, завоював титул чемпіона України, тепер уже третій у кар’єрі, завдяки більшій кількості перемог в окремих вправах.

Андрій Дмитрієв також третій рік поспіль – віце-чемпіон України.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!