СумБуд
метизная компания

У Сумах може з’явитися велосипедна траса

 Поділитися

Поділитися в

Петиція «Створення велосипедної траси у парку «Казка»» отримала відповідь міської влади.

Місто Суми потребує трасу для безпечної їзди на велосипеді !

Федерація велосипедного спорту Сумської області разом з любителями велосипедного спорту та небайдужими людьми пропонує створити велосипедну трасу в дитячому парку «Казка» , вона сприятиме гарним місцем для безпечного навчання ваших дітей їзди на велосипеді , також там можна буде провести безліч міських та обласних змагань та тренувань юних спортсменів дитячої спортивної школи .

Розташування траси у центральній частині міста дозволить максимально популяризувати велоспорт у нашому місті .Запевняємо , що траса не заважатиме перехожим людям та відпочиваючим парку :

Відповідь на електронну петицію.

За результатами розгляду Вашої електронної петиції «Створення велосипедної траси у парку «Казка»», повідомляємо наступне.

З електронної петиції вбачається, що мешканці пропонують створити велосипедну трасу в дитячому парку «Казка» з метою проведення міських та обласних змагань та тренувань юних спортсменів дитячої спортивної школи.

Інформуємо, що відповідно до рішення Сумської міської ради від 24.12.2019 № 6248-МР «Про бюджет Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» для Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради передбачені видатки на Реконструкцію дитячого парку “Казка” в м.Суми (ескізний проєкт).

З огляду на вищевикладене повідомляємо, що під час виконання вищезазначених робіт департаментом спільно з проєктною організацією буде розглянуто Вашу пропозицію зі створення велосипедної траси в дитячому парку «Казка».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: