метизная компания

У Сумах пройшли ігри чемпіонату України з хокею на траві

Спорт | 20:59, 12.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вихідними в Сумах пройшов 3-й тур чемпіонату України з хокею на траві серед жінок.

Цього року в турнірі беруть участь виключно сумські команди.

Результати матчів:

8 травня

МСК «Сумчанка» 12:0 Сумська обласна ДЮСШ

ІФК СумДПУ 2:2 СДЮШОР «Динамо»

9 травня

СДЮШОР «Динамо» 1:4 МСК «Сумчанка»

ІФК СумДПУ 2:3 Сумська обласна ДЮСШ

10 травня

Сумська обласна ДЮСШ 2:3 СДЮШОР «Динамо»

МСК «Сумчанка» 11:1 ІФК СумДПУ 11:1

За підсумками трьох турів перше місце у турнірній таблиці займає багаторічний чемпіон – МСК «Сумчанка» – 36 очок (9 перемог). ІФК СумДПУ та СДЮШОР «Динамо» набрали по 19 очок. 4-те місце – у Сумської ОДЮСШ – 15 очок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: