метизная компания

У Сумах пройшов перший тур чемпіонату України з хокею на траві «Хокей-5S»

Спорт | 20:59, 1.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах визначилися переможці стартового туру жіночого чемпіонату України з «Хокей-5S».

29-31 травня у Сумах проходив перший тур чемпіонату України з хокею на траві «Хокей-5S» серед жінок.

У змаганнях взяли участь п’ять команд – всі зі Сум.

За результатами ігор турнірну таблицю очолила команда МСК «Сумчанка»-1, яка обіграла всіх суперників, набравши 16 очок. Друге місце посіли дівчата з МСК «Сумчанка»-2, маючи в активі 13 очок. Трійку лідерів замкнула Збірна команда Сумської області з 9 очками.

Четверту позицію обійняла команда ІФК СумДПУ (8 очок), а на п’ятому місці фінішували вихованки ОКЗ Сумська обласна ДЮСШ (4 очки).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: