У Сумах провели чемпіонат міста з тхеквондо

Спорт | 22:01, 28.09.2020

У Сумах пройшов відкритий чемпіонат міста з тхеквондо «Sumy Open Cup».

Чемпіонат проходив у манежі СумДУ за участі близько 200 спортсменів з п’яти областей країни.

За підсумком турніру сумська команда ЦВСМ СК «Зірки Олімпу» посіла друге загальнокомандне місце (серед 16 команд), завоювавши 12 золотих, 4 срібних і 9 бронзових медалей.

Кращими спортсменами в своїх вікових категоріях стали Ліна Бойко, Макар Захаркін і Варя Нефьодова. Кращим із 23 тренерів став Олександр Хоменко.

Серед областей Сумщина посіла друге місце, поступившись тільки Харківській області. Ще один сумський клуб «Десятка» (тренер Михайло Турута) зайняв 12-е місце, отримавши дві срібних і одну бронзову медалі.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!