метизная компания

У Сумах провели легкоатлетичні змагання

Спорт | 21:27, 24.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 червня, у Палаці студентського спорту Сумського державного університету були проведені  легкоатлетичні забіги  з нагоди Дня Конституції України, на підтримку Збройних сил України та волонтерського руху.

У заході взяло участь близько 90 учнів закладів загальної середньої освіти,  вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2005 року народження і молодші.

Діти долали дистанції 1000 та 500 метрів. За підсумками забігу визначились кращі:

Старші юнаки на дистанції 1000 метрів:

  • І місце – Сердюк Максим з результатом 2.57,8,  тренер Мірошниченко Олена, обласна дитячо-юнацька спортивна школа;
  • ІІ місце – Обозний Денис з результатом 2.59,3, тренер Ожийов Костянтин спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву імені В.Голубничого;
  • ІІІ місце – Рожков Максиміліян з результатом 3.15,2, тренер Ганжа Олексій обласна дитячо-юнацька спортивна школа;

Старші дівчата на дистанції 500 метрів:

  • І місце – Бовкун Ольга з результатом 1.36,9, тренер Постельняк Світлана  Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 м. Суми;
  • ІІ місце – Мачуліна Діана з результатом 1.44,3, тренер Постельняк Світлана Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 м. Суми;
  • ІІІ місце –Ярмоленко Софія з результатом 1.48,9, тренер Шамрай Наталія обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Регіональний центр зимових видів спорту».

Молодші юнаки на дистанції 500 метрів:

  • І місце – Глуходід Ярослав з результатом 1.24,9, тренер Ганжа Олексій обласна дитячо-юнацька спортивна школа;
  • ІІ місце – Ворона Платон з результатом 1.26,7, тренер Ушкаленко Олександр обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Регіональний центр зимових видів спорту»;
  • ІІІ місце – Лазоренко Сергій з результатом 1.27,0, тренер

Людмила Шелест Степанівська дитячо-юнацька спортивна школа.

Молодші дівчата на дистанції 500 метрів:

  • І місце – Островерх Анна з результатом 1.32,9, тренер Папушенко Борис спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву імені В.Голубничого;
  • ІІ місце – Марченко Ксенія  з результатом 1.33,4, тренер Папушенко Борис спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву імені В.Голубничого;
  • ІІІ місце – Нечипоренко Юлія з результатом 1.37,6, тренер Корж Світлана обласна дитячо-юнацька спортивна школа.

Переможців та призерів привітали: проректор з науково-педагогічної роботи Сумського державного університету Олександр Бріжатий, тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Микола Серебрянський, голова Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України у Сумській області» Олена Петрова, директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Бєлан.

Переможці змагань отримали нагороди від Департаменту освіти і науки Сумської обласної військової адміністрації та відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: