У Сумах розіграли Суперкубок області з футболу
Поділитися в
Копіювати посилання

У Сумах визначився володар Суперкубка області з футболу сезону 2026 року.
У Сумах відбувся матч за Суперкубок Сумської області з футболу. За почесний титул зійшлися футбольні команди з Білопілля та Токарів, повідомляє АФСО.
Поєдинок між чемпіоном області ФК «Аграрник-Авангард» (Білопілля) та володарем кубку ФК «Україна» (Токарі) завершився впевненою перемогою «українців». Якщо у першому таймі глядачі голів не побачили і команди пішли на перерву за нічийного рахунку 0:0, то у другій половині зустрічі футболісти з Токарів повністю перехопили ініціативу. Матч закінчився з розгромним рахунком 0:4 на користь команди «Україна», яка і стала новим володарем престижного обласного трофея.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!