метизная компания

У Сумах розіграли Суперкубок області з футболу

Спорт | 15:39, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах визначився володар Суперкубка області з футболу сезону 2026 року.

У Сумах відбувся матч за Суперкубок Сумської області з футболу. За почесний титул зійшлися футбольні команди з Білопілля та Токарів, повідомляє АФСО.

Поєдинок між чемпіоном області ФК «Аграрник-Авангард» (Білопілля) та володарем кубку ФК «Україна» (Токарі) завершився впевненою перемогою «українців». Якщо у першому таймі глядачі голів не побачили і команди пішли на перерву за нічийного рахунку 0:0, то у другій половині зустрічі футболісти з Токарів повністю перехопили ініціативу. Матч закінчився з розгромним рахунком 0:4 на користь команди «Україна», яка і стала новим володарем престижного обласного трофея.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: