У Сумах завершилася хокейна першість

Спорт | 22:03, 18.12.2019

Першість дитячо-юнацької спортивної школи “Чемпіон” звершилась у Сумах. Два дні команди U-16 та U-13 змагались за звання кращої, – повідомляє Суспільне.

У першому матчі ігрового дня зустрілись команди U-16 міст Шостка та Ромни. перемогу з рахунком 7:2 виборола шосткинська команда, яка посіла в підсумку перше місце. Друге місце – в активі сумських «Воронів», третє – у роменчан.

Ігровий день продовжився матчем за третє місце між командами U-13. Сумські «Ворони» зустрічались з хокейним клубом «Шостка». Рахунок у матчі відкрили шосткинці, але до свистка на першу перерву сумчани відіграли закинуту шайбу і вийшли уперед – 2:1.

У другому періоді «бронзового» матчу забивали шосткинські хокеїсти – шайба тричі побувала у воротах сумчан і рахунок у матчі став 4:2 на користь хокейного клубу «Шостка». У третьому періоді команди обмінялись забитими шайбами – 5:3 на користь команди з Шостки.

Після завершення матчу за третє місце команда Шостки отримала кубок за третє місце.

Завершився турнір фінальним матчем у якому зустрілись хокейні клуби “Суми” та “Ромни”.

У першому періоду фінального матчу роменчани двічі вели у рахунку, але сумська команда вже у наступній атаці зрівнювала його. На першу перерву команди пішли вже з рахунком 5:2 на користь “Сум”. У другому періоді на гол сумської команди “Ромни” відповіли забитою шайбою. В останньому ігровому відрізку “Суми” закинули ще одну шайбу й у підсумку святкували перемогу з рахунком 7:3.

Команда міста Ромни у підсумку здобула “срібний” кубок, хокейний клуб “Суми” – “золотий”. Кращим гравцем турніру у категорію U-13 став гравець хокейного клубу “Суми” Ярослав Панченко.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!