ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах завершилася Спартакіада серед депутатів усіх рівнів

Спорт | 22:03, 14.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Два дня вирували пристрасті у спортивному комплексі  СумДУ. Депутати майже з усіх районів області, міст, ОТГ показували свою спортивну майстерність у 5 видах спорту: шахах, шашках, волейболі, футзалі та настільному тенісі. Всього на змагання приїхало понад 200 учасників.

У загальнокомандному заліку призові місця розподілились таким чином:

  • ІІІ місце – Охтирський район;
  • ІІ місце – Сумський район;
  • І місце – Шалигінська селищна та Березівська сільська ради.

У змаганнях з футзалу переможцями та призерами стали такі команди:

  • ІІІ місце – Недригайлівський район;
  • ІІ місце – Охтирський район;
  • І місце – Сумський район.

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок переможцями та призерами стали:

  • ІІІ місце – Бірюкова Людмила (Великописарівська громада);
  • ІІ місце – Василенко Людмила (Роменська міська рада);
  • І місце – Сегида Ірина (Білопільська міська територіальна громада).

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків переможцями та призерами стали:

  • ІІІ місце – Плотницький Михайло (Шалигінська селищна рада та Березівська сільська ради);
  • ІІ місце – Яковенко Віктор (Липоводолинська селищна територіальна громада);
  • І місце – Кальченко Іван (Великописарівська громада).

У змаганнях з шахів серед жінок переможцями та призерами стали:

  • ІІІ місце – Різник Тетяна (Охтирський район);
  • ІІ місце – Яценко Юлія (Білопільська міська територіальна громада);
  • І місце – Шутько Світлана (Липоводолинська селищна територіальна громада).

У змаганнях з шахів серед чоловіків переможцями та призерами стали:

  • ІІІ місце – Макаров Григорій (Великописарівська громада);
  • ІІ місце – Бейзим Володимир (Охтирський район);
  • І місце – Полєвічок Сергій (Свеська, Ямпільська селищна рада та Дружбівська територіальна громада).

У змаганнях з волейболу переможцями та призерами стали такі команди:

  • ІІІ місце – Липоводолинська селищна територіальна громада;
  • ІІ місце – Шалигінська селищна рада та Березівська сільська ради;
  • І місце – Свеська, Ямпільська селищна рада та Дружбівська територіальна громада.

У змаганнях з шашок серед жінок переможцями та призерами стали:

  • ІІІ місце – Кальченко Олена (Великописарівська громада);
  • ІІ місце – Яценко Юля (Білопільська міська територіальна громада);
  • І місце – Кучеренко Оксана (Недригайлівський район).

У змаганнях з шашок серед чоловіків переможцями та призерами стали:

  • ІІІ місце – Гонтар Валерій (Липоводолинська селищна територіальна громада);
  • ІІ місце – Мірошніченко Віктор (Недригайлівський район);
  • І місце – Сіренко Руслан (Сумський район).

За результатами змагань буде сформовано збірну команду депутатів, яка представить Сумську область на Всеукраїнській спартакіаді, що відбудеться  у червні в м. Чорноморськ Одеської області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: