У Сумах змагалися мотоспортсмени на етапах чемпіонатів України та області

Спорт | 16:33, 19.04.2021

Перший етап чемпіонату України та чемпіонату Сумської області з мотокросу відбувся у Сумах 17 квітня. Приймала його траса “Чисті пруди”, – повідомляє Суспільне.

Відкривали перший етап чемпіонату України та чемпіонату Сумської області мотоциклісти у класах 125 та 250 кубічних сантиметрів.

“Дуже багато людей приїхали із Західної України, з Києва. Учасників з’їхалося пристойна кількість: гонщиків до вісімдесяти буде”, — говорить головний суддя змагань Микита Бортник.

Всього спортсмени розіграли 16 комплектів нагород у восьми класах. Перше командне місце у першому етапі чемпіонату України посіла команда “Завод Кобзаренка”.

Перший етап чемпіонату Сумської області виграла команда “Суми МХ”. Срібло здобула команда “Ромни МХ”.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!