ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У сумських школах навчатимуть дзюдо

Освіта, Спорт | 20:32, 5.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

У загальноосвітніх школах України скоро з’явиться нова навчальна програма — програма з фізкультури, модуль «Дзюдо», – повідомляє Ваш Шанс.

Програма розрахована на учнів 1-11 класів та шкільних гуртків дзюдо. Авторами проекту стали фахівці Федерації дзюдо України: гостренер штатної збірної команди України з дзюдо Михайло Руденко, віце-президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк та заслужений тренер України Сергій Дуброва. Комісія з фізкультури науково-методичної ради Міносвіти своїм рішенням від 8 липня привласнила навчальній програмі з дзюдо гриф «Рекомендовано Міносвіти».

Відзначимо, що програма розроблена для підвищення рівня професійної майстерності вчителів фізкультури середніх шкіл, з метою популяризації дзюдо серед підростаючого покоління, розвитку культури здорового способу життя. Також вона сприятиме вихованню у школярів цінностей, які пропагує дзюдо в сучасному світі: повага, дружба, скромність, честь, щирість, ввічливість. Програма буде включена не тільки в зміст шкільного предмета «фізкультура», а й у план позаурочної діяльності середніх загальноосвітніх шкіл.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: