Юлія Джима стала кращою серед українок у сезоні Кубка світу

Спорт | 08:32, 6.01.2023

Жіночим спринтом у словенській Поклюці стартував четвертий етап Кубка світу 2022/23 з біатлону. Участь у гонці взяли чотири біатлоністки збірної України.

Найкращий результат серед “синьо-жовтих” продемонструвала Юлія Джима. Її 19-те місце стало рекордним показником сезону для всіх українських біатлоністок, водночас 32-річна Джима через хворобу проводила лише свій другий старт цього сезону.

У заліковій зоні такош фінішувала Анастасія Меркушина – 38-ме місце. У прийдешній гонці переслідування до неї з Джимою приєднається Дар’я Блашко, що стала 45-ю. Остання з українок, Анна Кривонос, посіла підсумкову 78-му сходинку.

Не стартувала у Поклюці капітан збірної Олена Білосюк. Хоча ще напередодні лідерка команди увійшла до старт-листу перших змагань календарного року.

В ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт тренер жіночої збірної України Олександр Кравченко прокоментував вдалий виступ Джими. А також розповів, чому Білосюк врешті не змогла взяти участь у спринтерській гонці.

Що сказав Олександр Кравченко

• Про виступ Юлії Джими в спринті:

“Юлія на даний момент продемонструвала свій максимум, тому що вона ще функціонально не дуже готова. Ще не відійшла від хвороби. А так, доволі вдалий виступ у Юлі”.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!