Юнацький чемпіонат України з легкої атлетики пройшов у Сумах

Спорт | 20:54, 30.01.2020

27-29 січня у Сумах пройшов юнацький чемпіонат України з легкої атлетики.

Про це повідомляє Sportclub.

Перші в цьому році змагання всеукраїнського рівня пройшли в манежі СумДУ. На турнір з’їхалися більше 700 спортсменів з усіх регіонів України. Сумські спортсмени вибороли дві медалі: чемпіоном України у спортивній ходьбі на 5000 м став Микола Рущак з Сумського району. Третє місце посіла Діана Гончаренко (біг на 400 метрів).

У командному заліку збірна області посіла восьме місце. В лідерах – Київська, Харківська і Донецька області. Сумська обласна ДЮСШ посіла сьоме місце серед спортшкіл. 11-е посіла ДЮСШ Сумського району. СДЮСШОР ім. В.Голубничого стала 14-ю серед СДЮШОР.

Завтра в манежі стартує командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні і командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства  у приміщенні.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!