СумБуд

Збірна України очолила свою групу в Лізі націй: переможний гол забив студент сумського ВНЗ

Рейтинг, Спорт | 07:18, 5.09.2020

Підопічні Андрія Шевченка стартували в цьому турнірі з перемоги, пише LB.

Напередодні стартував другий розіграш Ліги націй.

Збірна України свій перший матч проводила у Львові проти національної команди Швейцарії.

Наполегливий матч проти непростого суперника завершився перемогою українців – 2:1.

Старт був повністю за господарями. Гол Андрія Ярмоленка на 14-й хвилині і ще кілька моментів, включаючи удар у штангу від Руслана Малиновського, підкріпили це.

Надалі підопічним Володимира Петковича вдалося погасити запал українців і налагодити взаємодію попереду.

Як підсумок – гол Харіса Сеферовича в ендшпілі першого тайму: 1:1.

Реальну нагоду вийти вперед швейцарці мали на 55-й хвилині, коли Рубен Варгас із п’яти метрів головою відправив м’яч у штангу.

Після цього гра гостей почала поступово згасати.

Вивів українців уперед блискучий гол Олександра Зінченка. Гравець “Манчестера Сіті” фірмовим черпачком з кута штрафного відправив м’яч за комірець Яну Зоммеру в дальню дев’ятку – 2:1.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!