СумБуд

Зінченко в черговий раз став чемпіоном Англії

Спорт | 15:29, 12.05.2021

“Манчестер Сіті” став недосяжним для суперників, – інформує Лівий берег.

У виносному матчі 36-го туру Англійської Прем’єр-ліги “Манчестер Юнайтед” приймав “Лестер” і поступився – 1:2.

Ця поразка “червоних дияволів” на “Олд Траффорд” дозволило їх землякам з “Сіті” достроково стати тріумфаторами АПЛ – за три тури до фінішу чемпіонату розрив між цими двома клубами склав 10 очок.

Це сьомий чемпіонський титул АПЛ для “Манчестер Сіті” і третій за останні чотири роки.

У складі “містян” черговий трофей виграв і Олександр Зінченко, для якого ця нагорода стала вже 9-й в футболці МС.

Українець тричі завойовував “золото” Прем’єр-ліги, по одному разу – Кубок і Суперкубок Англії, а також чотири рази – Кубок Ліги.

Перший матч в ранзі переможця АПЛ сезону-2020/21 підопічні Хосепа Гвардіоли зіграють 14 травня. Чемпіонський коридор випав спорудити футболістам “Ньюкасла”.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!