ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

5 міфів про ГДЗ для 7 класу: від деградації до теорій змовин

Споживач | 11:16, 21.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

У ГДЗ є всього один недолік — про них складають занадто багато міфів. Замість того, щоб оцінити їхні переваги, скептики наголошують на недоліках. Часто — навіть на уявних. Добре, що цільова аудиторія розуміє, де правда, а де — вигадки й повна нісенітниця.

Для тих, хто все ще сумнівається у безпечності використання розв’язників, — підбірка найпопулярніших міфів та аргументів, які їх спростовують.

Міф №1: застосування ГДЗ — перший крок до деградації
Існує думка, що готові домашні завдання заважають повноцінній інтелектуальній діяльності. Нібито, через них мозок розслабляється і перестає аналізувати нові порції інформації. Насправді все зовсім не так:

По-перше, будь-яке споживання даних — це інтелектуальна діяльність. Тобто, мозок у тонусі навіть тоді, коли учень просто списує домашку з доступного за посиланням https://www.vshkole.org/gdz/7-klass/ збірника ГДЗ 7 класа.
По-друге, ГДЗ учні застосовують далеко не завжди, тому більшу частину часу їм доводиться «ворушити звивинами» без найменшої допомоги.
Тим батькам, які бояться ГДЗ як вогню, варто вивчити правила їхнього використання.

Міф №2: у ГДЗ — замало інформації
Міф про дефіцит інформації можна вважати частково правдивим. У мережі дійсно можна знайти розв’язники, у яких критично мало інформації. Мова про ті ГДЗ, у яких наведені самі розв’язки — без будь-яких пояснень.

Втім, це зовсім не значить, що абсолютно всі ГДЗ неінформативні. Більшість допоміжних посібників — це не тільки правильні відповіді, а й детальні описи методик їхнього отримання.

Наприклад, у ГДЗ 7 класа з алгебри можна знайти алгоритми розв’язування майже всіх типів задач.

Міф №3: ГДЗ — дороге задоволення
Деякі батьки вважають, що ГДЗ — це пуста трата коштів. І, можливо, ще 15-20 років тому вони мали рацію. Зараз ситуація зовсім інша. Розв’язники доступні в інтернеті для безплатного використання. Тобто, щоб відвідати сайт з ними, не потрібно оформляти підписку, надсилати «донати» або виконувати інші маніпуляції для оплати.

Міф №4: в збірниках ГДЗ завжди неправильні відповіді
Цей міф дуже схожий на теорію змови. Мовляв, хтось спеціально «підсуває» школярам розв’язники з неправильними відповідями. Через це учні отримують погані оцінки, а батьки — нервують і сваряться.

Важко зрозуміти, звідки «ростуть ноги» у подібних вигадок. Єдине, що варто сказати на цей рахунок — це те, що якісні ГДЗ обов’язково проходять перевірку перед публікацією. Відповідно, помилки у них трапляються вкрай рідко.

Міф №5: ГДЗ — тільки для двієчників
Скептики думають, що ГДЗ можуть використовувати тільки проблемні учні, для яких трійка — чудова оцінка. Реальність інакша, адже розв’язники часто допомагають хорошистам і відмінникам. Вони приносять користь під час підготовки:

до навчальних олімпіад та літературних конкурсів;
брейн-рингів, круглих столів й відкритих уроків.

Виходить, готові домашні завдання не такі страшні, як їх описують. Ба більше, вони навіть дуже корисні. Особливо, якщо підходити до їхнього використання грамотно.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: